Domů » Reference

Reference

Jednoho dne jsem poznala Verču a po jedné online konzultaci, kdy mě teda fakt „rozebrala na atomy“ 😃 se konečně ledy hnuly. Konzultace s ní byla, jako by mě někdo na mocně nakopl do zadele a do krku nalil 4 silná espressa.
Ta úleva, kterou jsem cítila, byla opravdu neskutečná. Pokud ji také chcete zažít, obraťte se s důvěrou na Veroniku. Fakt to stojí za to!

Monika Náplavová, lektorka a zakladatelka Centra vzdělávání a osobního rozvoje Máte na víc, z.s.


Moc děkuji za kurz K souladu sebe sama. Jsem sice velmi citlivá a empatická, cítím energie všeho živého i neživého, ale vždy jsem potřebovala k tomu trochu logického vysvětlení, takové ty pevné základy, na kterých se dá stavět a to jsem právě dostala v kurzu. 
Vše je perfektně, srozumitelně a jednoduše vysvětleno. Děkuji moc! 

Štěpánka Voborníková, tvůrkyně a terapeutka webových stránek


Setkání s Verunkou bylo pro mě velmi přínosné. Během jedné hodiny jsme se dostali nejen přesně k tomu, co mi ubírá energii a životní sílu, ale také k hlubším věcem. Umí propojit nejen feng-šuej, koučování a uvolnění energie a prostoru pro člověka, ale také práci na hluboké úrovni. Zásadní bylo pro mě dostání se velmi rychle k jádru problému.
Verunka je člověk se širokým záběrem. Umí dobře propojit jak tu praktickou, tak i duchovní složku. Určitě doporučuji. 🙂

Veronika Adámková


Reagovala jsem na nabídku konzultace na téma Životní energie. Objevila se jemná éterická bytost, ze které sálal klid a pohoda. Rozebrala se mnou mé úniky energie a vše, co mi energii posiluje. Dokázala se nacítit na hlubší vrstvy, kde to vzniklo a vyčistit problematická místa. Mnoho věcí mi dochází ještě i po konzultaci.

Jolana Synková, laktační poradkyně


S Veronikou jsme se podívaly na různé oblasti života. 😎
❄ ❄
Když jsme v tom ponořeni až po uši, je těžko z toho vyjít. Cítila jsem se v začarovaném kruhu.
❄ ❄ ❄
Děkuji Verunce, že mi dala nový vítr do plachet. Pomohla mi zastavit se, zamyslet a znovu vykročit a jinak.
❄ ❄ ❄
Ze srdce Veroniku Kirchovou doporučuji všem, hlavně těm, kteří toho mají fakt hodně 🙂 a vědí, že dlouhodobě je to neudržitelné a proto je dobré mít k tomu parťáka Verunku …. a včas s tím začít něco dělat. 👍 💯

Kristýna Anna Gladiš, Průvodkyně cestou ke svobodě, regreska – hlubinná terapie


Nachádzala som sa vo veľmi zložitom období a cítila som sa úplne bez energie a financií. Oslovila som Veroniku Kirchovú, aby sme sa pozreli na to, kde mi viazne energia a finančná hojnosť. Veroniku vrelo odporúčam na analýzu vašej stratenej energie a zistenia príčiny.

Jana Bakičová-Bieliková, Tvorkyňa farebnej metódy a energetickych voskových obrazov


Měla jsem možnost vyzkoušet konzultaci s Veronikou Kirchovou a můžu vřele doporučit. 😊
Veronika na mě působila velmi mile, přirozeně, autenticky a zároveň profesionálně. Má pro tuto práci cit i naladění, nasměruje člověka tak, že mu spousta věcí sepne a najde souvislosti a Aha momenty i ve věcech, které považoval za vyřešené a citlivě ho povzbudí ke změně a nabídne techniky k tomu, jak s myslí a emocemi pracovat. Děkuju, Veru! ❤

Vendulka Pánková, lektorka tance, zdravého pohybu a vědomého ženství, průvodkyně ženskými rituál


Veronika je milá a profesionální. Přišla jsem za ní s problémem, že moc prokrastinuji a k ničemu se nemohu dokopat – zvlášť ke knížkám. Veronika mi pomohla uvědomit si mnoho souvislostí. Po dvou měsících od sezení jsem přečetla 5 knížek a už se dovedu více dokopat k práci. Za mě můžu Veroniku jen doporučit. 😄

Klára Putišová, studentka


Díky Veronice jsem změnila úhel pohledu na svou situaci, s kterou jsem si nevěděla rady a chtěla ji řešit. V průběhu koučování jsem se cítila dobře a bezpečně. Snaha Veroniky pro to, abych se posunula dál, aby byl pro mne rozhovor přínosný, byla velká. Vytvořily jsme spolu krásnou afirmaci, přímo pro mě a mou situaci na míru. Koučink s Veronikou splnil má očekávání a usnadnil mi a zpříjemnil život.

Ludmila Dufková, koučka stylu


Ďakujem Veronike za konzultáciu. Vďaka nej som zistila hodnotné informácie o sebe samej.

Lubica Rahaková Vajsová, kariérní poradce Lenigma