Domů » Reference – konzultace

Reference – konzultace

Setkání s Verunkou bylo pro mě velmi přínosné. Během jedné hodiny jsme se dostali nejen přesně k tomu, co mi ubírá energii a životní sílu, ale také k hlubším věcem. Umí propojit nejen feng-šuej, koučování a uvolnění energie a prostoru pro člověka, ale také práci na hluboké úrovni. Rozhovor plynul velice v přirozeném duchu a hodinka velmi rychle utekla. Zásadní bylo pro mě dostání se velmi rychle k jádru problému. Líbí se mi taky možnost další spolupráce. Verunka je člověk se širokým záběrem, pokládá ty správné otázky, zároveň dá člověku prostor se vyjádřit, naslouchá a je schopná pohotově reagovat a ví, co by člověku mohlo pomoct a jak správně ho navést. Umí dobře propojit jak tu praktickou, tak i duchovní složku. Určitě doporučuji. 🙂

Veronika Adámková

Reagovala jsem na nabídku konzultace na téma Životní energie. Objevila se jemná éterická bytost, ze které sálal klid a pohoda. Rozebrala se mnou mé úniky energie a vše, co mi energii posiluje. Dokázala se nacítit na hlubší vrstvy, kde to vzniklo a vyčistit problematická místa. Mnoho věcí mi dochází ještě i po konzultaci. Příjemným bonusem byl krásně zpracovaný medailonek s mými posilujícími situacemi k navýšení energie. Děkuji za setkání.

Jolana Synková, laktační poradkyně

S Veronikou jsme se podívaly na různé oblasti života. 😎
❄ ❄
I když si jsme třeba sami vědomi, kde nám proudí a kde utíká energie, je fajn to probrat s někým nestranným. Často nám to totiž přinese jiný úhel pohledu a i řešení, které nemusí být vůbec složité. Je dobré si to dát na papír, namalovat, vyslovit, uvědomit. Což jsme s Verunkou udělaly.
❄ ❄ ❄
Když jsme v tom ponořeni až po uši, je těžko z toho vyjít. Cítila jsem se v začarovaném kruhu. Bylo pro mne důležité si tento kruh uvědomit.
❄ ❄ ❄
Děkuji Verunce, že mi dala nový vítr do plachet. Pomohla mi zastavit se, zamyslet a znovu vykročit a jinak.
❄ ❄ ❄
Ze srdce Veroniku Kirchovou doporučuji všem, hlavně těm, kteří toho mají fakt hodně 🙂 a vědí, že dlouhodobě je to neudržitelné a proto je dobré mít k tomu parťáka Verunku …. a včas s tím začít něco dělat. 👍 💯

Kristýna Anna Gladiš, Průvodkyně cestou ke svobodě, regreska – hlubinná terapie

Nachádzala som sa vo veľmi zložitom období a cítila som sa úplne bez energie a financií. Oslovila som Veroniku Kirchovú, aby sme sa pozreli na to, kde mi viazne energia a finančná hojnosť, postupne sme spolu prišli na to, ze si neverím a blokujem si hojnosť starými vzorcami rodičov a prarodičov. Veroniku vrelo odporúčam na analýzu vašej stratenej energie a zistenia príčiny. Správne menovanie je veľmi doležíte a vďaka tomuto okamihu sa Vám otvoria cesty k lepšiemu životu.

Nachádzala som sa vo veľmi zložitom období a cítila som sa úplne bez energie a financií. Oslovila som Veroniku Kirchovú, aby sme sa pozreli na to, kde mi viazne energia a finančná hojnosť, postupne sme spolu prišli na to, ze si neverím a blokujem si hojnosť starými vzorcami rodičov a prarodičov. Veroniku vrelo odporúčam na analýzu vašej stratenej energie a zistenia príčiny. Správne menovanie je veľmi doležíte a vďaka tomuto okamihu sa Vám otvoria cesty k lepšiemu životu.

Jana Bakičová-Bieliková, Tvorkyňa farebnej metódy a energetickych voskových obrazov

Měla jsem možnost vyzkoušet konzultaci ohledně mindsetu a bloků s Veronikou Kirchovou a můžu vřele doporučit. 😊
Byla jsem zvědavá, jak konzultace bude probíhat, ať už – jak moc to bude fungovat online, – tak i na Verču jako koučku. A musím říct, že mě obojí velmi mile překvapilo – online fungovalo skvěle a výhodou bylo, že člověk nemusí nikam cestovat a cítí se pohodlně a bezpečně ve svém prostředí.
Veronika na mě působila velmi mile, přirozeně, autenticky a zároveň profesionálně. Dokáže si s klientem vybudovat vztah a probudit důvěru se svěřit, má pro tuto práci cit i naladění, správnými otázkami člověka nasměruje tak, že mu spousta věcí sepne a najde souvislosti a Aha momenty i ve věcech, které považoval za vyřešené a citlivě ho povzbudí ke změně a nabídne techniky k tomu, jak s myslí a emocemi pracovat. Děkuju, Veru! ❤

Vendulka Pánková, lektorka tance, zdravého pohybu a vědomého ženství, průvodkyně ženskými rituály

Veronika je milá a profesionální. Přišla jsem za ní s problémem, že moc prokrastinuji a k ničemu se nemohu dokopat – zvlášť ke knížkám. Na koučinku se mi líbilo, že na problém si odpovídala sama tak, jak jsem cítila, že je to správně právě pro mě. Veronika mi pomohla uvědomit si mnoho souvislostí. Po dvou měsících od sezení jsem přečetla 5 knížek a už se dovedu více dokopat k práci. Za mě můžu Veroniku jen doporučit. 😄

Klára Putišová, studentka

Díky Veronice jsem změnila úhel pohledu na svou situaci, s kterou jsem si nevěděla rady a chtěla ji řešit. V průběhu koučování jsem se cítila dobře a bezpečně. Snaha Veroniky pro to, abych se posunula dál, aby byl pro mne rozhovor přínosný, byla velká. Vytvořily jsme spolu krásnou afirmaci, přímo pro mě a mou situaci na míru. Mám ji na svém pracovním stole neustále na očích a díky tomu ji dostávám více do podvědomí i do praxe. Koučink s Veronikou splnil má očekávání a usnadnil mi a zpříjemnil život.

Ludmila Dufková, koučka stylu

Ďakujem pani Veronike za konzultáciu. Vďaka nej som zistila hodnotné informácie o sebe samej a tým som dostala podnety na premýšľanie.

Lubica Rahaková Vajsová, kariérní poradce Lenigma