Přeskočit na obsah
Domů » Greenway

Greenway

Co je vlastně Greenway?

Greenway znamená v překladu zelená cesta, je to společnost, která ve spolupráci s japonskými vědci nabízí patentované ekologické produkty – mikrovláknité utěrky, na které stačí pouze jediný ekologický čistící prostředek v podobě pasty pro silnější nečistoty, běžné nečistoty odstraní pouze voda a utěrka. Po vlastním půlročním testování této značky rozhodně Greenway doporučuji.

Greenway je cesta:

  • šetrná k naší planetě
  • ekologická
  • ulehčíme si úklid domácnosti a šetříme svůj čas
  • usnadňujeme život alergikům, astmatikům, dětem i starším lidem
  • šetříme svou peněženku
  • nevytváříme zbytečný plastový odpad použitím dalších přípravků

Prohlédnout nebo i nakoupit produkty si můžete v následujícím odkazu. Prosím o trpělivost z důvodu nové společnosti na českém trhu. Pokud se Vám nezobrazuje cena v korunách (po kliknutí na „Product“, dále „Aquamagic“), vyberte vpravo nahoře v černé liště Českou republiku, i přesto, se zobrazuje. Děkuji za pochopení!

Greenway je volba pro ty, kteří jdou cestou vědomého zeleného přístupu k životu a chtějí udržet své domovy čisté a bez použití chemie.

V čem je Greenway jedinečné?

Patentované mikrovlákno AQUAmagic od Greenway je stáčené a následně řezané. Je duté a intenzivně nasává vlhkost, tudíž má 100% kapilární efekt. Všechny nečistoty se usazují uvnitř utěrky. Některé obsahují i stříbro, které brání rozmnožování patogenních bakterií – jsou desinfekční. Utěrky od Greenway nelze srovnávat s běžnými mikrovlákny, které nemají takovou absorbční schopnost, protože jsou ploché a absorbují nečistoty jen do jisté výšky svého vlákna.

Pro jakékoli dotazy či informace mě kontaktujte na 608 484 120 nebo veronika@veronikakirchova.cz.